Hotel Monte Casa

4 zvezdice · Organizator: San Tours

Hotel Monte Casa

Opis

Petrovac je malo primorsko mesto koje se odlikuje blagom mediteranskom klimom sa skoro 300 sunčanih dana u godini. Brojni zalivi, duge plaže i male peskovite uvale, nalepše su u ovom delu Jadrana. Petrovac ukrašavaju masline, narandže, lovor, limuni, leandri. Šume iznikle u kamenjaru okružuju svaki zaliv. Okolna priroda je bujna, zelena i iznenađujuća. Svi oni koji su otkrili draži porodičnog letovanja, prostranstvo plaža i mir koji Petrovac nudi svojim gostima, vraćali su se ponovo. Petrovac sve svoje stare prijatelje i nove goste očekuje u svojoj punoj lepoti.

Cenovnik

Hotel Monte Casa 4* PetrovacUsluga noćenje/doručak, cene su po osobi i danu

Termin boravka

01. 04.01. 05.01. 06.01. 07.20. 07.21. 08.11. 09.25. 09.
30. 04.31. 05.30. 06.19. 07.20. 08.10. 09.24. 09.30. 10.
Standard soba – pogled park49,0052,0070,0082,0095,0082,0070,0049,00
Standard soba – pogled bazen/bočno more52,0057,0081,0096,00110,0096,0081,0052,00
Porodična soba – pogled park53,0057,0081,0096,00110,0096,0081,0053,00
Porodična soba – pogled bazen/bočno more63,0071,0098,00116,00131,00116,0098,0063,00
Studio – pogled park50,0055,0078,0090,00106,0090,0078,0050,00
Studio – pogled bazen/bočno more56,0062,0086,0098,00112,0098,0086,0056,00


U cenu je uključeno:

- Noćenje u izabranoj smeštajnoj jedinici, 

- Doručak, 

- Korišćenje wellnessa (otvoreni bazen sa jaccuzzijem, zatvoreni bazen, saune;

- Peškiri za bazen i plažu.


Popusti:

- Dete do 5 godina boravi besplatno;

- Dete od 5 do 12 godina u pratnji jedne odrasle osobe ima popust 30%;

- Dete od 5 do 12 godina u pratnji dve odrasle osobe ima popust 50%;

- Dvoje dece od 5 do 12 godina u pratnji jedne odrasle osobe imaju popust po 50%;

- Dečiji krevetac – besplatan.


Doplate:

- Ručak – 22,00€ po osobi dnevno;

- Večera – 22,00€ po osobi dnevno;

- Parking – 10,00€ po danu;

- Boravišna taksa i osiguranje.

Opis smeštaja

Luksuzni smeštaj na posebnoj lokaciji u Petrovcu. Monte Casa Spa & Wellness je sjajan hotel, ušuškan na jadranskoj obali, u živopisnom gradu Petrovcu u Crnoj Gori. Obiluje deluxe smeštajem i vrhunskom uslugom. Moderan Spa nudi trenutke podmlađivanja svim gostima koji žele da se prepuste mnogobrojnim tretmanima od strane vrhunskih profesionalaca. Monte Casa se nalazi na 50 metara od gradske plaže, u neposrednoj blizini šetališta, kafića, restorana, suvenir radnji i srednjovekovne tvrđave «Castello». Hotel je otvoren 2007. godine, posle potpune rekonstrukcije. Hotel sada gostima nudi elegantan i savremen enterijer, napravljen od najkvalitetnijih i najplemenitijih materijala. Monte Casa je hotel namenjen gostu koji traži visoko kvalitetan odmor u komfornom i raskošnom mestu, gde će mu biti pružen visok nivo usluge.

Hotelski sadržaji

Hotel raspolaže otvorenim bazenom, gde je za goste hotela korišćenje ležaljki, suncobrana i peškira besplatno. U javnim prostorijama hotela gosti mogu koristiti besplatan bežični internet.. Restoran ima izlaz na predivnu terasu, gde gosti mogu okusiti mnogobrojna primamljiva jela evropske, ruske i crnogoske kuhinje. U Hotelu se nalaze 2 bara, gde gosti bez sumnje mogu osetiti atmosferu neuobičajenog komfora i prvoklasnog servisa i obradovati sebe bilo kojim pićem. Hotel ima i parking za automobile, koji je takođe za goste hotela besplatan.

WELLNESS & SPA
Hotel ima jedinstven Spa&Wellness Centar, koji gostima nudi raznovrsne tretmane, namenjene ozdravljenju i relkaksaciji tela i duše, pružanju medicinskih konsultacija i pomoći, a takođe i svih sredstava i metoda koje služe održavanju Vaše lepote i privlačnosti. Spa zona uključuje mogućnosti korišćenja tretmanskih soba, solarijuma, tradicionalnih i istočnih masaža, posetu Spa oaze i njenih posebnih delova finske i turske saune, aroma saune, tepidarijuma, jakuzzi-ja i tuševa zadovoljstva. U Wellness zoni se nalazi: finska i turska sauna, zatvoreni bazen, fitnes centar opremljen Tahno Gym opremom, salon lepote i Cosmetic shop

Smeštaj

Hotel poseduje pet različitih vrsta soba: Standardne, Studio, Family, sobe za osobe sa ograničenim sposobnostima i sobe kategorije Lux. Veći broj soba ima jedinstven pogled na more. Sve sobe su opremljene: klima uređajem, sefom, telefonom, mini-barom, fenom, televizorom(LCD); takođe je predviđena mogućnost korišćenja Pay TV. Svaka soba ima terasu ili balkon, kupatilo sa tuš kabinom i kadom, a radi prijatnosti i udobnosti gostima su na raspolaganju papuče i bade mantil. Predviđeno je svakodnevno raspremanje soba i večernji servis.

STANDARD SOBA
max 2 odrasle osobe i jedno dete

Pogodnosti:
Tuš kabina i kada
Pogled park ili Pogled more
Klima
Mini-bar
LCD TV
Besplatan Wi-Fi internet
Sef
Fen za kosu
Papuče
Bade mantil
Kablovska TV

PORODIČNA SOBA
max 3 odrasle osobe i dete ili 2 odrasle osobe i dva deteta
Spavaća soba sa dva kreveta + dnevni boravak sa sofom koja se razvlači.

Pogodnosti:
Tuš kabina i kada
Pogled more i pogled park
Klima
Mini-bar
LCD TV
Besplatan Wi-Fi
Sef
Fen za kosu
Papuče
Bade mantil
Kablovska TV
Čajnik
Set za čaj i kafu

STUDIO APARTMANI – POGLED VRT / POGLED MORE
max 3 odrasle odrasle osobe ili 2 odrasle osobe i jedno dete

Pogodnosti
Tuš kabina i kada
Klima
Mini-bar
LCD TV
Besplatan Wi-Fi
Sef
Fen za kosu
Papuče
Bade mantil
Kablovska TV
Čajnik
Set za čaj i kafu

Usluga

Polupansion, doručak i večera, švedski sto.

Plaža

Gostima hotela je na raspolaganju peščana plaža koja se nalazi u samoj blizini hotela na udaljenosti manjoj od 50m. Plažni mobilijar gosti hotela plaćaju.

Uslovi plaćanja

Gotovinski: 30% prilikom rezervacije, ostatak 15 dana pred put
Odloženo plaćanje: čekovima građana, administrativnom zabranom 40% prilikom rezervacije, ostatak na 6 mesečnih rata

STP

Fotografije

Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa Hotel Monte Casa

Sve ponude · Kontakt