Hotel Palmon Bay

4 zvezdice · Organizator: San Tours

Hotel Palmon Bay

Opis

Crnogorski grad Igalo i njegov neposredni sused Herceg Novi sklonjeni su u predivnom malom zalivu na jugozapadnoj obali Bokokotorskog zaliva u podnožju planine Orjen (1894 m). Ovo mesto je bilo glavna raskrsnica civilizacija. Stari Grci, Rimljani i Iliri imali su svoja naselja u zalivu kao i na susednim brdima. Od tog vremena nadalje velike sile na ovim prostorima kao što su Vizantija, srednjevjekovna slovenska plemena, Mlečani, Španci, Turci, Francuzi i Austrougari, osvajale su i vladale ovim delom Zaliva. Svi ovi različiti vladari i kultutre, različite vojske, religijske i etničke grupe ostavili su neizbrisiv trag, ne samo na lokalnu arhitekturu, već i na način života i mentalitet lokalnog stanovništva. Šetajući ulicama, trgovima i stepeništem Igalo Lečilišta, možete proći kroz istoriju Mediterana a ujedno uživati u prednostima moderne turističke ponude. Geografski položaj i začudjujuća lepota prirode čine Igalo i Herceg Novi najatraktivnijim turističkim lokacijama na Jadranskoj obali Crne Gore. Igalo je poznato kao turističko mesto, a zahvaljujući lekovitom – morskom mulju sa Blatne plaže – ili kako je još nazivaju Stara banja, centar je zdravstvenog turizma Crne Gore. Još tridesetih godina prošloga veka izvršeno je ispitivanje igaljskog blata u laboratoriji poznatog francuskog lečilišta Viši („Vichy“), koje je definitivno potvrdilo njegovu izuzetnu lekovitost. Letovanje u Igalu je pravi doživljaj. Igalo ima preko 260 sunčanih dana godišnje a prosečna godišnja temperatura iznosi 15,7°C. Kupališna sezona u Igalu traje od maja pa sve do oktobra.

Cenovnik

Palmon Bay Hotel & Spa 4* IgaloUsluga noćenje/doručak, cene su po osobi i danu

Termin boravka

08. 01.01. 04.01. 05.01. 06.10. 07.07. 08.21. 08.01. 09.09. 09.01. 10.01. 11.
31. 03.30. 04.31. 05.09. 07.06. 08.20. 08.31. 08.08. 09.30. 09.31. 10.24. 12.
Standard dvokrevetna soba – pogled brdo48,0052,0064,0085,00112,00128,00112,0085,0064,0052,0048,00
Standard dvokrevetna soba – bočni pogled more53,0058,0069,0091,00123,00139,00123,0091,0069,0058,0053,00
Deluxe dvokrevetna soba – pogled park59,0063,0074,0096,00134,00150,00134,0096,0074,0063,0059,00
Deluxe dvokrevetna soba – bočni pogled more64,0068,0080,00102,00144,00160,00144,00102,0080,0068,0064,00
Standard dvokrevetna soba – bez balkona42,0047,0059,0080,00102,00118,00102,0080,0059,0047,0042,00
Superior dvokrevetna soba – pogled park64,0074,0091,00123,00155,00193,00155,00123,0091,0074,0064,00
Superior dvokrevetna soba – pogled more75,0086,00102,00134,00171,00214,00171,00134,00102,0086,0075,00

Doplate:

- Polupasnion: 25,00€ po osobi po danu;

- Boravišna taksa i osiguranje.


Popusti:

- Deca do 2 godine borave besplatno u hotelu;

- Deca od 2 do 12 godina u pratnji dve odrasle osobe imaju 50% popusta;

- Jedno dete od 2 do 12 u pratnji jedne odrasle osobe ima popust 20%, dok u sezoni plaća punu cenu;

- Treća odrasla osoba ima popust 10%.

Opis smeštaja

Lokacija

Hotel Palmon Bay & spa je smešten na samoj obali mora, u Igalu. Povezan je sa jedinstvenim prirodnim ambijentom Bokokotorskog zaliva. Moderan enterijer, mnoštvo sadržaja, odlična usluga samo su neke od preporuka za odmor u ovom hotelu. Nalazi u Igalu, u neposrednoj blizini morske obale i sopstvene plaže.

Hotelski sadržaji

Restoran sa cca 350 mesta, spoljni bar, kafeterija, a la carte restoran na krovnoj terasi sa predivnim pogledom na ulaz u Bokokotorski zaliv, spa centar, teretana, sala za konferencije, zatvoreni bazen, mali otvoreni bazen za decu.

Bazen sa lekovitom mineralnom vodom je ono po čemu je Spa centar “Palmon Bay” jedinstven i prepoznatljiv. Spa centar se prostire na preko 500m2 a kupanje u bazenu vraća balans prirodnih minerala i soli u telu.

Gosti hotela mogu da uživaju u parnom kupatilu, finksoj sauini, infrared sauna, hidromasažnoj kadi, slanoj sobi i centru za masažu.

Kozmetički salon koji se nalazi u okviru spa centra, pored standardnih kozmetičkih usluga, nudi veliki izbor tretmana za negu i podmlađivanje lica sa kozmetičkim preparatima prestižnih kozmetičkih kuća.

Ljubiteljima gastronomije, hotel preporučuje a’la card restoran “Olive Terrace“ koji se nalazi na krovnoj terasi.
U restoranu se služe mediteranska jela, kao i veliki izbor kvalitetnih vina. “Olive Terrace” je savršeno mesto za romantičnu večeru uz predivan zalazak sunca i pogled na Bokokotorski zaliv.

Pool Bar & Restaurant
Intimniju atmosferu ili zaklon od sunca pruža Pool bar sa bazenom, uz osvežavajuće koktele, voćne sokove ili snack-ove.

Kongresni centar raspolaže sa dve multifunkcionalne konferencijske sale kapaciteta 120 i 90 osoba, sa prirodnim osvetljenjem i terasom, kao i manjim salama za sastanke. Sve sale su kompletno opremljene i pogodne za organizaciju svih poslovnih događaja.

Smeštaj

Hotel raspolaže sa 192 sobe različite strukture i 12 apartmana.
Prirodni materijali, savremeni i svež dizajn enterijera, obilje svetlosti nadopunjuju se predivnim pogledom na Zaliv koji se pruža iz sobe.

Sve sobe su opremljene u skladu sa visokim standardima hotelijerstva i nadovezuju se na koncept koji dominira umetničkim enterijerom hotela.

Uslovi plaćanja

Gotovinski: 30% prilikom rezervacije, ostatak 15 dana pred put
Odloženo plaćanje: čekovima građana, administrativnom zabranom 40% prilikom rezervacije, ostatak na 6 mesečnih rata

STP

Fotografije

Hotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon BayHotel Palmon Bay

Sve ponude · Kontakt