Pansion Savina

3 zvezdice · Organizator: Plan A Travel

Pansion Savina

Opis

Herceg Novi se nalazi između najviše planine dinarskog masiva, Orjena (1.895 m) i ulaza u jedan od najlepših zaliva sveta, Boku Kotorsku. U njemu su se susretale i ukrštale različite civilizacije što je ostavilo duboki trag na njegov današnji izgled. Već prvi pogled na Stari grad otkriva niz zidina sa visokim i snažnim kamenim tvrđavama i kulama. U samom gradu i njegovoj neposrednoj blizini nalazi se mnoštvo objekata od istorijskog, kulturnog i verskog značaja. Herceg Novi je grad sa najvišom prosečnom temperaturom na Jadranskom moru, sa više od 220 sunčanih dana u godini. Ovo je grad koji nazivaju „gradom večnog zelenila „, mestom u koje su njegovi pomorci doneli više od 250 vrsta egzotičnog bilja sa svojih dalekih putovanja kao svojevrsno sećanje na zemlju i ljude , mora i obale svojih dalekih putešestvija. Poznat je po divnoj mediteranskoj arhitekturi, po bogatom zavičajnom muzeju, naučnoj biblioteci,filmskom festivalu, umetničkoj galeriji, pravoslavnoj crkvi Sv. Aranđela, šetalištu pored mora…Jednostavno grad koji pruža lepezu mogućnosti i zadovoljava sve ukuse..

Cenovnik

PANSION SAVINA*** / Herceg Novi
SPO za boravke do 20.06 i od 20.09 (uključen u cenu) cena po osobi i danu u €
SmeštajUslugaBroj osobado 19.06.20.06-30.06.01.07.-31.08.01.09-19.09.20.09-15.10.
Standard sobaPP2+06575817565
Standard soba PMPP2+06992989269
DUPLEX sobaPP2+26992989269
Apartman pogled vrtPP4+07575817575
Apartman pogled morePP4+28181878181
PopustiDete do 2 godine – GRATIS ; dete od 2 do 7 god (ima svoj ležaj) - 50 % popusta; dete od 7 do 12 god (ima svoj ležaj ) - 30 % popusta.
Doplate1/1 soba 60% od cene u 1/2 sobi.
NAPOMENACena uključuje pored smeštaja u odgovarajućoj smeštajnoj jedinici i ishrane, boravišnu taksu, korišćenje plaže, ležaljki i suncobrana na plaži, parking mesto.


LEGENDA: NA – najam; App – apartman; Studio: Jedna prostorija koju čine: čajna kuhinja opremljena osnovnim posuđem i naznačeni broj ležaja; ND – noćenje sa doručkom;

PP – polupansion (doručak i večera); PA – pun pansion (doručak, ručak i večera); ALL – Allinclusive (sveuključeno: doručak, ručak, večera i piće čiji izbor varira u zavisnosti od izbora hotela); BO - (doručak, ručak, večera, lekarski pregled prilikom dolaska i odlaska, lekarske kontrole, 3 terapije dnevno iz programa kardioloske ili fizikalne rehabilitacije: 1 grupnu + 2 individualne); PM – pogled more; BPM – bocni pogled more; PP – pogled park; PB – pogled brdo; PV – pogledvrt; APP 02 - dvokrevetniapartmanzadveosobe.


 

Opis smeštaja

Lokacija: Nalazi se u najlepšem i najluksuznijem delu Herceg Novog, Savina. Usluga: Pun pansion ili polupansion. Sadržaj hotela: Čitav objekat je klimatizovan, a sve sobe su opremljene satelitskom TV mrežom, mini barom, bežičnim internetom. Objekat od sopstvene peščane i betonske plaže deli šetalište. Za sve naše goste obezbedili smo posebne pogodnosti, suncobrani i ležaljke na plaži su besplatni. Smeštaj:  apartman 2+2 (spavaća soba i dnevna soba), dvokrevetna soba (koje su u rangu studijskog apartmana) 2+1 (dva ležaja + ležaj na izvlačenje), dvokrevetna soba 2+2 (dva ležaja + dva ležaja na izvlačenje), trokrevetne sobe.

Uslovi plaćanja

- 30% prilikom rezervacije, a ostatak 15 dana pre putovanja
- 30% prilikom rezervacije, a ostatak na jednake rate čekovima građana do 20.12.2026.
- Platnim karticama(Dina, Master, Maestro i Visa)



PLN

Fotografije

Pansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion SavinaPansion Savina

Sve ponude · Kontakt