Hunguest Sun Resort

3 zvezdice · Organizator: Plan A Travel

Hunguest Sun Resort

Opis

Herceg Novi se nalazi između najviše planine dinarskog masiva, Orjena (1.895 m) i ulaza u jedan od najlepših zaliva sveta, Boku Kotorsku. U njemu su se susretale i ukrštale različite civilizacije što je ostavilo duboki trag na njegov današnji izgled. Već prvi pogled na Stari grad otkriva niz zidina sa visokim i snažnim kamenim tvrđavama i kulama. U samom gradu i njegovoj neposrednoj blizini nalazi se mnoštvo objekata od istorijskog, kulturnog i verskog značaja. Herceg Novi je grad sa najvišom prosečnom temperaturom na Jadranskom moru, sa više od 220 sunčanih dana u godini. Ovo je grad koji nazivaju „gradom večnog zelenila „, mestom u koje su njegovi pomorci doneli više od 250 vrsta egzotičnog bilja sa svojih dalekih putovanja kao svojevrsno sećanje na zemlju i ljude , mora i obale svojih dalekih putešestvija. Poznat je po divnoj mediteranskoj arhitekturi, po bogatom zavičajnom muzeju, naučnoj biblioteci,filmskom festivalu, umetničkoj galeriji, pravoslavnoj crkvi Sv. Aranđela, šetalištu pored mora…Jednostavno grad koji pruža lepezu mogućnosti i zadovoljava sve ukuse..

Cenovnik

HUNGUEST HOTEL SUN RESORT *** / Herceg Novi
RANI BUKING za rezervacije do 10.04.2025 (DODATNO SE UMANJUJE OD CENE U TABELI) i boravke od: 05.05.2026-13.06.2026 - 30% popusta; 14.06.2026-10.07.2026 - 25% popusta; 11.07.2026-22.08.2026 - 25% popusta (sobe sa francuskim balkonom i vile pored bazena); 12.07.2026-22.08.2026 - 25% popusta (primorka i vile pogled vrt); 23.08.2026-10.10.2026 - 30% popusta
cena po osobi i danu u €
SmeštajUslugaBroj osoba05.05.-31.05.01.06.-13.06.14.06.-11.07.12.07.-22.08.23.08.-05.09.06.09.-19.09.20.09.-11.10.
Primorka bez balkona (PV)PP2+1546878,58978,56854
Klasik soba sa francuskim balkonom (PV)PP2+1556979,59079,56955
Vila (PV)PP2+25971,58293,58271,559
Primorka sa balkonom (PV)PP2+1617790103,5907761
Vila pored bazena (PM)PP2+27693,510611410693,576
Primorka (PM)PP2+18096116,5132116,59680
Delux soba (PM)PP2+190104124,5143124,510490
Pomoćni ležaj29364146413629
CENA UKLJUČUJE: smeštaj u klimatizovanim sobama, doručak i večeru na bazi švedskog stola, wellness centar(jacuzzi i sauna),plažu kao i otvoreni bazen za odrasle i bazen za decu, ležaljke i suncobrane na plaži i oko bazena i internet
PopustiNoćenje sa doručkom – 5 eura po osobi i noći; Klasik soba: Jedno dete do 4 godine (u pratnji dve odrasle osobe) – GRATIS na pomoćnom ležaju; Jedno dete do 12 godine (u pratnji jedne odrasle osobe) – 50% popusta na glavnom ležaju; Dvoje dece ( u pratnji dve odrasle osobe) – jedno dete plaća cenu pomoćnog ležaja, drugo dete 0 -4 godine –GRATIS; Dvoje dece 0-4 godine ( u pratnji dve odrasle osobe) – oba deteta GRATIS; Dvoje dece (u pratnji jedne odrasle osobe) jedno dete 0-12 godina na glavnom ležaju – 50 % popusta, drugo dete 0-4 godine GRATIS na pomoćnom ležaju; Dvoje dece (u pratnji jedne odrasle osobe) jedno dete 0-12 godina na glavnom ležaju – 50 % popusta, drugo dete 4-12 godina plaća cenu pomoćnog ležaja; Napomena: U slučaju dvoje dece (u pratnji dve odrasle osobe), a oba deteta su starija od 4 godine ne preporučuje se klasik soba jer u iste fizički ne mogu stati dva pomoćna ležaja. Vile: Jedno dete 0 – 12 godine (u pratnji dve odrasle osobe) – GRATIS; Jedno dete 0 – 12 godine ( u pratnji jedne odrasle osobe) – 50% popusta na glavnom ležaju; Dvoje dece jedno od 0-12godina, drugo od 0-4 godine (u pratnji dve odrasle osobe) – GRATIS (oba deteta); Dvoje dece od 4-12 godina (u pratnji dve odrasle osobe) jedno GRATIS, drugo plaća cenu pomoćnog ležaja; Dvoje dece do 12 godina (u pratnji jedne odrasle osobe) – 50% popusta na glavnom ležaju, drugo GRATIS na pomoćnom ležaju; Troje dece (u pratnji dve odrasle osobe) – jedno do 4 godine i dvoje od 4-12 godina – dvoje dece GRATIS, jedno plaća cenu pomocnog ležaja.Napomena: U slučaju troje dece (u pratnji dve odrasle osobe), a sva tri deteta su 4-12 godina, preporučuje se connecting soba gde dvoje dece ostvaruje popust na glavnom ležaju 50% i treće dete plaća cenu pomoćnog ležaja.
DoplatePun pansion – 20 evra po osobi dnevno, Jednokrevetna soba jednaka je ukupnoj ceni dvokrevetne sobe sa odbitkom 10 eura; Iznajmljivanje peškira za plažu: 10 eura po osobi za ceo boravak (novac se ne vraća na kraju boravka). Parking 3 eura dnevno.
Boravišna taksa i osiguranje (plaća se u Agenciji) - stariji od 18 godina placaju u iznosu 1,50 € po danu po osobi; lica od 12 do 18 godina starosti placaju u iznosu 1,00 € po danu po osobi; deca do 12 godina placaju u iznosu 0,50 € (plaćaju samo osiguranje)
NapomenaU slučaju dvoje dece (u pratnji dve odrasle osobe), a oba deteta su starija od 4 godine ne preporučuje se klasik soba jer u iste fizički ne mogu stati dva pomoćna ležaja.
U slučaju troje dece (u pratnji dve odrasle osobe), a sva tri deteta su 4-12 godina, preporučuje se connecting soba gde dvoje dece ostvaruje popust na glavnom ležaju 50% i treće dete plaća cenu pomoćnog ležaja.


LEGENDA: NA – najam; App – apartman; Studio: Jedna prostorija koju čine: čajna kuhinja opremljena osnovnim posuđem i naznačeni broj ležaja; ND – noćenje sa doručkom;PP – polupansion (doručak i večera); PA – pun pansion (doručak, ručak i večera); ALL – Allinclusive (sveuključeno: doručak, ručak, večera i piće čiji izbor varira u zavisnosti od izbora hotela); BO - (doručak, ručak, večera, lekarski pregled prilikom dolaska i odlaska, lekarske kontrole, 3 terapije dnevno iz programa kardioloske ili fizikalne rehabilitacije: 1 grupnu + 2 individualne); PM – pogled more; BPM – bocni pogled more; PP – pogled park; PB – pogled brdo; PV – pogledvrt; APP 02 - dvokrevetniapartmanzadveosobe.

Opis smeštaja

Lokacija: Hotelski kompleks, dug 400 metara nalazi se neposredno pored šetališta, na obali mora. Usluga: Polupansion. Smeštaj: Sve sobe su opremljene klimom ili zidnim sistemom hlađenja, kupatilom, SATTV-om, internet konekcijom, bade mantilima, fenovima za kosu. Većina ima pogled na Boku Kotorsku. Sadržaj hotela: Hotel se sastoji od 5 objekata i 20 vila koje su smeštene medju gustom mediteranskom vegetacijom palmi  i oleandera. Hotelski kompleks poseduje sopstvenu plažu sa ležaljkama, suncobranima i peškirima za plažu. Sadrži tri restorana, nekoliko barova, kongresnu salu,  sportske terene, bazen za odrasle i decu, dečiji klub, Wellness centar sa jaccuzijem, solarijumom, tradicionalnom i infra-saunom, sobama za masažu; kongresnu salu, parking. Koriscenje peskira za plazu - doplata 10 eura po osobi, i odnosi se na celokupan boravak. Besplatno ga gosti mogu zamenjivati po potrebi. U slucaju da zadnjeg dana ne vrate peskir placa se jos dodatnih 20 eura. Nudi usluge iznajmljivanja automobila, bicikli i brodova.

Uslovi plaćanja

PLAĆANJE U DINARSKOJ PROTIVVREDNOSTI PO SREDNJEM KURSU NARODNE BANKE SRBIJE NA DAN PLAĆANJA

– 30% prilikom prijavljivanja, ostatak najkasnije 15 dana pre datuma polaska na put.
– 30% prilikom rezervacije, a ostatak na jednake rate čekovima građana do 20.12.2026.
– Platnim karticama: DINA, MASTER, MAESTRO, VISA


PLN

Fotografije

Hunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun ResortHunguest Sun Resort

Sve ponude · Kontakt