Hotel Bella Vista

4 zvezdice · Organizator: San Tours

Hotel Bella Vista

Opis

Bečići su mirno mesto udaljeno svega 3 km od Budve, povezano sa Starim gradom u Budvi slikovitim šetalištem uz samu obalu. Divna plaža i razvijena infrastruktura, odlični hoteli, čine ga idealnim mestom za aktivan i miran odmor. Veliki broj prijatnih restorana sa tradicionalnom mediteranskom kuhinjom nalazi se duž plaže. Poznata peščana plaža je centar kupanja i relaksacije. U ponudi ima veliki broj vodenih sportova i drugih objekata za rekreaciju. Porodice sa decom uživaće u brojnim igralištima i drugim atrakcijama duž obale.

Cenovnik

Hotel Bella Vista 4* BečićiUsluga noćenje/doručak, cene su po sobi i danu

Termin boravka

01. 05.01. 06.16. 06.11. 07.16. 08.01. 09.20. 09.
31. 05.15. 06.10. 07.15. 08.31. 08.19. 09.31. 10.
Dvokrevetna soba85,0098,00119,00134,00119,0098,0085,00
Studio S290,00113,00123,00141,00123,00113,0090,00
Studio S3100,00124,00144,00168,00144,00124,00100,00
Premium soba96,00125,00143,00161,00143,00125,0096,00
Apartman A2103,00130,00150,00168,00150,00130,00103,00
Apartman B4157,00183,00215,00237,00197,00170,00143,00
Pomoćni ležaj25,0027,0028,0029,0028,0027,0025,00

Popusti:

- Deca do 7 godina borave besplatno;

- Deca od 7 do 12 godina ima 30% popusta na pomoćni ležaj u apartmanima i za večeru.


Doplate:

- Večera – 17,00€ po osobi i danu;

- Boravišna taksa i osiguranje.


Kapacitet sobe:

- Dvokrevetna soba je standardna soba sa dva ležaja;

- Studio S2 je spavaća soba sa dva ležaja i čajnom kuhinjom;

- Studio S3 je jedna spavaća soba sa tri ležaja i čajnom kuhinjom;

- Premium soba je soba sa dnevnim boravkom i spavaćom sobom bez čajne kuhinje;

- Apartman A2 je apartman sa dnevnim boravkom i spavaćom sobom i čajnom kuhinjom;

- Apartman B4 je apartman sa dnevnim boravkom za 4 – 6 osoba, dve spavaće sobe i čajnom kuhinjom.

Opis smeštaja

Lokacija

Hotel Bella Vista je nov, moderan hotel i svojim gostima nudi kvalitetan smeštaj i priliku za lep i opušten odmor. Spoj je modernog i tradicionalnog i optimalan je izbor kako za parove tako i za porodice sa decom. Smešten u Bečićima u neposrednoj blizini mora na udaljenosti oko 100 me od plaže na lokaciji za one koji žele svoj odmor da provedu u tihom okruženju.

Hotelski sadržaji

Restoran, recepcija, moderan fitnes centar sa najsavremenijim spravama, sauna i jakuzzi. Za svakog gosta obezbeđen je hotelski parking prostor.

Smeštaj

Hotel Bella Vista nudi više različitih tipova soba i apartmana koji će zadovoljiti najraznovrsnije potrebe gostiju i njihove standarde. Dvokrevetne, trokrevetne sobe i apartmani obezbeđuju visoki kvalitet smeštaja i pružaju maksimalnu udobnost. Sve sobe su klimatizovane i većina ima pogled na more. Posebnu udobnost pružiće boravak u apartmanima. Svaka soba i apartman su opremljeni LCD TV-om sa kablovskom televizijom, telefonom, wireless internetom, čajnom kuhinjom, sefom i svakako će pružiti visoku funkcionalnost i izuzetan komfor, predstavljajući savršen izbor kako za turiste, tako i za poslovne ljude. Napomena: u dvokrevetnim sobama nema čajne kuhinje.

Usluga

Noćenje/doručak uz mogućnost doplate za polupansion.

Plaža

Velika plaža u Bečićima udaljena je oko 100m. Hotel raspolaže sopstvenom opremljenom plažom.

Uslovi plaćanja

Gotovinski: 30% prilikom rezervacije, ostatak 15 dana pred put
Odloženo plaćanje: čekovima građana, administrativnom zabranom 40% prilikom rezervacije, ostatak na 6 mesečnih rata

STP

Fotografije

Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista Hotel Bella Vista

Sve ponude · Kontakt